Pożyczka dla firm
do 150 000 zł!

Spłać zaległości w ZUS/US
i odbierz do 10 000 zł premii!

Oferta promocyjna!

  • Pożyczka dla firm działających minimum 12 miesięcy
Regulamin promocji dostępny na www.afortifinance.pl

Wypełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie by przedstawić ofertę

[X]
Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem mojego numeru telefonu oraz adresu e-mail przez Aforti Finance S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa oraz podmioty współpracujące w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez te podmioty z wykorzystaniem mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu.
[X]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aforti Finance S.A. w celu przedstawienia oferty handlowej. Administratorem Państwa danych osobowych jest Aforti Finance S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przysługuje Państwu dostęp do treści swoich danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do niepodlegania decyzjom podjętym w warunkach zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym profilowania.
[X]
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Aforti Finance S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu podjęcia kontaktu w sprawie przedstawienia oferty handlowej zgodnie z Pani/Pana zgłoszeniem. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U z 2016, poz.1489 z późn. zm.) lub/i w celu udostępnienia Pani/Pana danych osobowych podmiotom współpracującym z Aforti Finance S.A. w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług przez te podmioty. Informujemy o możliwości wycofania zgody za pomocą linku umieszczanego każdorazowo w przesyłanej wiadomości e-mail lub pisząc na adres e-mail biuro@afortifinance.pl. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu dostęp do treści swoich danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do niepodlegania decyzjom podjętym w warunkach zautomatyzowanego przetwarzania danych, w tym profilowania. Dla Grupy Aforti powołany został Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem poczty elektronicznej iod@afortiholding.pl

Jak zdobyć finansowanie
dla Twojej firmy w kilku krokach:

Wypełnij formularz
Oddzwonimy
do Ciebie z ofertą
Przyjedziemy
do Ciebie z umową
Odbierz pieniądze
i sfinansuj planowany cel!

Dlaczego Aforti Finance?

Pomagamy w rozwoju przedsiębiorcom, szukającym alternatywnych dróg finansowania dla swojej firmy.

Udzielimy Twojej firmie pożyczki na przejrzystych zasadach
Dopasujemy ofertę do oczekiwań i potrzeb Twojej firmy
Aby ubiegać się o finansowanie wystarczy, że prowadzisz działalność od 12 miesięcy
Wspieramy przedsiębiorców oferując odpowiedni poziom finansowania